UaEn

Туризм

Київ — одне з найбільших і найстаровинніших міст Європи. Він може похизуватися культурно-історичними пам’ятками світового значення. З нами ви маєте доступ до всіх визначних цікавинок української столиці.

Маршрути

Туристичний маршрут №1

Під час цього маршруту ви відчуєте історичний дух Києва, прогулявшись легендарними вулицями й площами та роздивившись значущі пам’ятки минулого.

Туристичний маршрут №2

Цей маршрут дозволить зазирнути в саме серце столиці та роздивитися його головні історичні та сучасні туристичні пам’ятки.

Туристичний маршрут №3

Поєднати сучасний центр міста з історичним Подолом, побачити одну з найбільших православних святинь України та якнайбільше сконцентруватися на парках дасть змогу цей маршрут. 

Туристичний маршрут №4

Подорожуючи велосипедом, ми стаємо ближчими до міста, краще його відчуваємо. Наприклад, під час цього маршруту можна добре роздивитися одну з найдавніших площ та нову візитівку столиці.

Туристичний маршрут №5

Маршрут столицею, на якому ви зустрінетеся з двома зовсім різними, але однаково визначними пам’ятками. 

Туристичний маршрут №6

Сирецький дендропарк, Бабин Яр, Кирилівська церква. Цей маршрут, без сумніву, не обійдеться без глибоких емоцій.

Інклюзивний туристичний маршрут

3D-мініатюри Софійського собору, фонтану Архистратига Михаїла та пішохідно-велосипедного мосту дозволять людям з порушеннями зору дізнатися про ці пам’ятки та «побачити їх руками». 

Інклюзивний туризм

Інклюзивний маршрут

Київські цікавинки стають доступними для всіх — презентуємо спеціальні маршрути з пандусами для людей з обмеженими можливостями.

Інклюзивні музеї

Київ постійно працює над збільшенням ступеня участі всіх громадян у соціумі — тепер його розваги стали більш доступними.

Інклюзивні Готелі

Київ постійно працює над збільшенням ступеня участі всіх громадян у соціумі — тепер його готелі стали більш доступними.

UaEn