UaEn
Show text
Show map
Meeting sunsets, making love, kissing a loved one and just drinking coffee, wine or something else while contemplating one of the most beautiful cities in the world is priceless.

Маріїнський парк 

На перший погляд, непомітний стиль, в якому побудовано цей парк, має надзвичайну особливість – ви не побачите тут гострих кутів ні в ландшафтних плануваннях, ні в архітектурі. Завдяки цим непомітним особливостям парки в англійському стилі ідеальні для медитацій.

Тут виконують латиноамериканські танці, слухають живу музику і дивляться кіно просто неба на літній сцені «Ракушка», катаються на сігвеях, роликах, милуються прекрасною панорамою міста з оглядових майданчиків і роблять найзворушливіші зізнання на мосту закоханих.

Як дістатися: парк розташований вздовж вулиці Грушевського, 5 хвилин пішки від станції метро «Арсенальна».

1

Mariinskyi Park

Mykhailo Hrushevskoho St

Share
Show on map

Оглядовий майданчик біля Старокиївської гори 

Оновлені сходи, що з’єднують Пейзажну алею та Воздвиженку входять у ТОП-місць любителів прогулянок вечірнім містом. Крім того, з оглядового майданчика під Старокиївською горою відкривається неймовірний краєвид на Оболонь, Поділ та лівобережне місто. 

Як дістатися: до сходів і оглядового майданчика краще спускатися з Пейзажної алеї, що розташована за 20 хвилин від станції метро «Золоті ворота» або «Майдан Незалежності».

Share
Show on map

Пейзажна алея

Це місце люблять малі й дорослі діти, без нього не обходиться, мабуть, жодна оглядова екскурсія в Києві, тут рука мимоволі тягнеться зробити селфі.

Тут було створено дитячий майданчик із дивовижними персонажами з «Аліси», «Маленького принца» й інших книжок. Серед них – викладені мозаїкою тридцятиметрова кішка-стоніжка, дитяча гірка, на якій можна вилізти з усмішки Чеширського кота, фонтани у вигляді слоника та зебр, лавки-кролики та багато іншого.

Як дістатися: від станції метро «Золоті ворота» пішки 15 хв.

3

The Landscape Alley

Peyzazhna alley

Share
Show on map

Пішохідний міст 

Парковий міст – єдиний пішохідний міст у Києві через Дніпро. Він веде з правого берега на Труханів острів – місце розваг та відпочинку. З мосту відкривається чудовий краєвид на Дніпро, Поділ, київські схили, а ввечері завдяки різнокольоровій підсвітці він справляє просто неймовірне враження. 

Як дістатися: від станції метро «Майдан Незалежності», через Європейську площу пішки 15 хв.

Share
Show on map

Лиса гора

Лиса гора – історична місцевість у Києві, яка перетворена в парк. Проте користується помірною популярністю через свою містичну славу. 

На її території існували Лисогірський форт, який у свій час використовували як склад боєприпасів і вибухівки, та в'язниця, де часто страчували людей.

Лиса гора вважається як місцем сили, так і недоброю локацією одночасно.

Як дістатися:  станція метро «Видубичі», далі пішки 30 хв.

5

Lysa Mountain

Lisogirska St

Share
Show on map

Оглядовий майданчик «Пам’ятник засновникам Києва»

Один із символів столиці, що оживляє легенду про створення міста трьома братами та сестрою. Скульптура встановлена на набережній Дніпра в мальовничому Наводницькому парку.

Як дістатися: від станції метро «Поштова площа» пішки 30 хв.

Share
Show on map

Річковий вокзал

Прогулянка на теплоході по Дніпру стартує від Річкового вокзалу щогодини. За цей час можна побачити чимало знакових пам’яток столиці. 

Як дістатися: станція метро «Поштова площа».

7

River station

3 Poshtova sq

Share
Show on map

Арка Дружби народів

Скульптурна композиція в Києві на території Хрещатого парку, що була встановлена в межах святкування 1500-річчя Києва і 60-ї річниці створення СРСР. 

Як дістатися: станція метро «Майдан Незалежності», далі пішки 15 хв.

Share
Show on map

Оглядове колесо на Подолі

Оглядове колесо на Контрактовій площі, з якого відкривається панорама на старий Поділ та річку Дніпро. 

Як дістатися: станція метро «Контрактова площа», пішки – 7 хв.

Share
Show on map

Review Organizer reviews 0

No review
UaEn